fbpx

Eğitimler

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ

750.00

SO 14001, işletme ve kuruluşların temel doğal ihtiyaçlarını, yapılan işlemleri ve bu işlemler sonucu ortaya çıkan atığın verdiği zararın minimum seviyeye indirmesini, kirliliği kontrol altına almayı, bu çevre / performans eğrisinin izlenmesini ve sürekli bu gözlemlere dayalı olarak iyileştirilmesini amaçlayan bir çevre yönetim sistemidir.

Açıklama

Mevcut yüzyılın en büyük sorunlarından biri, küresel ısınma ve bunun getirdiği kaçınılmaz sonuçlardır. Toplum, her geçen sürede daha çok bilinçlenmekte ve işletmelerden çevreye olan sorumluluklarını yerine getirmelerini beklemektedir. I

SO 14001, işletme ve kuruluşların temel doğal ihtiyaçlarını, yapılan işlemleri ve bu işlemler sonucu ortaya çıkan atığın verdiği zararın minimum seviyeye indirmesini, kirliliği kontrol altına almayı, bu çevre / performans eğrisinin izlenmesini ve sürekli bu gözlemlere dayalı olarak iyileştirilmesini amaçlayan bir çevre yönetim sistemidir. Eğitim seviyesinin her sene yükselmesi sonucunda, tüketici paydasındaki bilinçli tüketici oranı zaman geçtikçe bir miktar daha artmaktadır.

Bu bilinçli tüketici paydasına hitap eden firmalar; ulusal ve uluslararası yasalara uyum sağlayarak, pazar payını artırarak, rekabette avantaj sağlamaktadır. Ayrıca doğal kaynakları tam kullanarak ve minimum atık vererek kuruluşta üretim verimliliği artırılmaktadır.

Siz de modern dünyanda bilinçli tüketiciye hitap etmek istiyor ve çevre / performans eğrisine önem veriyorsanız, ISO 14001 Çevre yönetim sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve standardı sağlamak için iletişime geçiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  Ülkemizde eğitim öğretim ve akademik faaliyetler yürütmektedir.

  ADRES

  Fetih Mah. Libadiye Cad. Tahralı Sok. Kavakyeli İş Merkezi No:7 B Blok K:10 D:25 Ataşehir / İSTANBUL

  TELEFON

  0850 372 1 483

  EMAİL

  info@ive.com.tr

  Sepet