fbpx

Eğitimler

ISO 29990 EĞİTİM VE ÖĞRETİM HİZMETLERİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

750.00

ISO 29990 bu konuda öğrenme hizmeti sağlayıcılarının sertifikalandırılabilir olmasını sağlayan, eğitim hizmetinin şeffaflığını ve diğer eğitim hizmetleri ile karşılaştırılabilir olmasını sağlayan bir risk yönetme temelli eğitim ve öğretim hizmetleri yönetim sistemidir.

Açıklama

21. Yüzyıl bilgi ve öğrenmenin hiç olmadığı kadar önem taşıdığı bir yüzyıl. İnsanlık tarihinde üretilen bilginin toplamının 10 katı kadar bilgi son 20 yıl içinde üretildi ve aynı hızla tüketiliyor. Bu bilgileri tüketip iş ve normal hayatta iş yükümüzü azaltmak için bu bilgileri iyice kavramalı ve iyi bir eğitim ile bu bilgileri örenmeliyiz.

Hal böyle olunca eğitim yönetimi belirli standartlar altına oturtulmalı ve çağın gereksinimlerine ayak uydurabilecek kaliteli eğitimi vermeleri sağlanmalıdır. ISO 29990 uluslararası uygulanabilen ilk eğitim standarttır. Hepimiz yeni bir şey öğrenirken bunun en iyi öğreticiden ve en güvenilir kaynaktan almak isteriz.

ISO 29990 bu konuda öğrenme hizmeti sağlayıcılarının sertifikalandırılabilir olmasını sağlayan, eğitim hizmetinin şeffaflığını ve diğer eğitim hizmetleri ile karşılaştırılabilir olmasını sağlayan bir risk yönetme temelli eğitim ve öğretim hizmetleri yönetim sistemidir. Bireylere en yeterli, kabiliyetlerini geliştirmeye en uygun eğitim hizmetini veren eğitim hizmeti sağlayıcısını seçmelerinde yol gösteren ve bu eğitim hizmeti sağlayıcılarının belgelendirilmesi için kullanılır.

ISO 29990 Sertifikasının Kurumlara Faydaları
• ISO 29990 Sertifikası doğrulanabilir, sertifikalandırılabilir bir eğitim modeli sağlar.
• ISO 29990 Sertifikası tüm eğitim hizmetlerinin şeffaflığını ve karşılaştırılabilir olmasını sağlar.
• ISO 29990 Sertifikası tüm eğitim modellerinin risk yönetim çerçevesi ile ele alınmasını sağlar.
• ISO 29990 Sertifikası tüm eğitimde organizasyonel etkinliği artırmak suretiyle tüm iş süreçlerinde iyileştirme sağlar.

ISO 29990 Sertifikası hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ISO 29990 EĞİTİM VE ÖĞRETİM HİZMETLERİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  Ülkemizde eğitim öğretim ve akademik faaliyetler yürütmektedir.

  ADRES

  Fetih Mah. Libadiye Cad. Tahralı Sok. Kavakyeli İş Merkezi No:7 B Blok K:10 D:25 Ataşehir / İSTANBUL

  TELEFON

  0850 372 1 483

  EMAİL

  info@ive.com.tr

  Sepet