fbpx

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular
 1. Uzaktan eğitim sistemine nasıl giriş yapacağım? Kullanıcı adı ve şifresinde problemler yaşıyorum. Nasıl çözebilirim?

  Eğitimlere kayıt sürecinde gerekli bilgiler sizden temin edilerek, tarafınıza bir kullanıcı adı ve şifre yönlendirilir. Bu kullanıcı adı ve şifre ile https://uzem.ive.com.tr sayfasında karşınıza çıkan kullanıcı adı ve şifre kısımlarını doldurup giriş sağlayabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazarken büyük küçük harflere dikkat ediniz. Eğer halen sorun yaşıyorsanız bununla alakalı info@ive.com.tr maili üzerinden yada whatsapp hattı üzerinden iletişime geçerek sorununuzu giderebilirsiniz.

 2. Belgelerimin geçerliliği nedir?

  İVE Academy olarak iki farklı belgelendirme yapmaktayız. Uluslararası geçerli belgeler ve Ulusal belgeler. Ulusal belgeler Türkiye'nin diğer Ülkeler ile yapmış olduğu anlaşmalara göre ya da gitmek istediğiniz Ülkenin eğitim-belgelendirme alanındaki uygulamalarına göre gidilecek Ülkede geçerli sayılabilir. Bu konu hakkında detaylı bilgi tarafımızdan alınması gerekir.

  Uluslararası geçerli belgelerde ise gideceğiniz Ülkeye göre gerekli yurtdışı onayları yapıldıktan sonra gideceğiniz Ülkenin Konsolosluğuna evraklarınızı verebilir, bu Ülkede çalışacağınız kuruma evraklarınızı gönderdikten sonra, kurum sizin adınıza denklik merkezine başvurup sizin resmi olarak çalışmanız için başvurularını yapabilir.

 3. Canlı yayın eğitimlerinize nasıl katılabilirim?

  Eğitimi satın aldıktan sonra eğitimin veriliş şeklinde canlı yayın varsa, canlı yayın tarihleri size önceden bildirilir. Akabinde bu tarihte canlı yayın öncesinde eğitime katılacak kursiyerlerle tek tek iletişime geçilerek sizlere youtube kanalımızdaki canlı yayın linki paylaşılır. 

  https://www.youtube.com/channel/UCKzcHmICvyR4i7QQdNj6A4w

  Yukarıda bulunan youtube kanalımıza üye olup takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca her eğitimin başlangıçta demo kısmı bulunmaktadır ve tüm demo kısımları ücretsiz olarak herkes takip edebilir. Bu sebeple sosyal medyadaki duyurularımızın da takip edilmesi gerekmektedir. 

  https://www.instagram.com/ive.academy/

  Yukarıda bulunan instagram  sayfamızı takip etmeniz halinde bir çok eğitimin demosunu ya da özel eğitimlerin reklamlarını takip edebilirsiniz. 

 4. Canlı yayına katıldığım bir dersi tekrar izleyebilir miyim?

  Bütün canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altındadır ve uzaktan eğitim sistemimizde size sunulmaktadır. Bu sebeple kursiyerler  ömür boyu açık bir sisteme sahip oldukları gibi, eğitim içerikleri de günden güne gelişen bir sisteme dahil olmuş olurlar.

 5. Eğitime kayıt yaptırmak istiyorum? Nasıl yapabilirim?

  Her eğitimin şartları ve koşulları farklılık göstermektedir. Öncelikle talep ettiğiniz eğitimle ilgili https://academy.ive.com.tr/iletisim/ sayfamızda bir form doldurmanız ya da whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

  Katılmayı düşündüğünüz eğitimle ilgili uzmanlarımız sizlere gerekli bilgileri aktardıktan sonra gerekli bilgi ve belgeleriniz kontrol edilecektir. Akabinde gerekli şartlarınız uyuyorsa ister sitemizden katılmak istediğiniz eğitimi satın alabilir, isterseniz kurum hesaplarına gerekli ücreti uzmanımızın bilgisi dahilinde yatırarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 6. Sınav olacak mıyım?

  Her eğitimin koşul ve şartları değişkenlik gösterdiği için her eğitimde sınav şartı aranmamaktadır. Bununla ilgili bilgiyi uzmanlarımızdan almanız gerekmektedir. 

  Bazı eğitimlerde katılım şartı aranırken, bazı eğitimlerde de sınav şartı aranmaktadır.

  Online ve birebir sınavlarımız mevcuttur. Ancak günümüz şartları gereği şuan birebir sınavları uygulamamaktayız. 

  Online sınavlar uzaktan eğitim sistemimiz üzerinden yapılmaktadır ve eğitim sonunda size sunulmaktadır.

 7. Sertifikam ne zaman elime ulaşır?

  Sertifikalarınız genel itibari ile eğitiminiz bittikten sonra kargo ile tarafınıza yollanmaktadır. 

  Bazı eğitimlerde eğitim bitmeden tarafınıza belgeniz ulaşmaktadır. Ancak belgenin onayı her zaman eğitiminiz bittikten sonra gerçekleşmektedir. 

 8. Belgemi nasıl ve nereden sorgulatabilirim?

  Uluslararası olarak verdiğimiz belgeler ilgili üniversitenin belge doğrulama sistemi üzerinden sorgulanmaktadır ve bu bilgiler sizinle paylaşılmaktadır.

  T.C. Üniversitesi onaylı verilen belgeler ise E-Devlet entegrasyonu sayesinde E-Devlet şifreniz ile rahatlıkla sorgulanabilir. 

  Ülkemizde eğitim öğretim ve akademik faaliyetler yürütmektedir.

  ADRES

  Fetih Mah. Libadiye Cad. Tahralı Sok. Kavakyeli İş Merkezi No:7 B Blok K:10 D:25 Ataşehir / İSTANBUL

  TELEFON

  0850 372 1 483

  EMAİL

  info@ive.com.tr

  Sepet